Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: West Ham United 0-4 Manchester United (05.12.2009)
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #26
Re: PL: West Ham United 0-4 Manchester United (05.12.2009)
Nudy totalne, momentami musiałem się sztucznie pobudzać, bo chyba bym zasnął. West Ham zaprezentował się z jak najgorszej strony, ich niektóre akcje były wprost żenujące. Mieli szczęście, że wpakowaliśmy im tylko 4 gole, bo przy minimalnie większym wysiłku byłby pogrom. Ogólnie momentami strasznie denerwowała mnie ta nasza stagnacja, ale w sumie dobrze, że potrafimy rozłożyć rywali w tak kiepskim składzie i przed maratonem jaki nas czeka.

Kuszczak - 6,5 - Tych wybić to już nawet lepiej nie komentować. Oprócz tego jedna ładna parada, no i ogólnie spokój. Dobry występ Tomka, ciekawie mu wyszła celebracja jednego z goli :lol:
Fletcher - 6 - Widać było, że to nie jest pozycja dla niego, nie czuł się tam komfortowo, ale zagrał poprawnie.
Neville - 6 - Do momentu kontuzji grał naprawdę bardzo dobrze, wychodził do piłek, angażował się w rozbijanie ataków West Hamu z ogromnym zapałem. Szkoda, że musiał zejść.
Brown - 6,5 - Spokojnie, dzięki niemu zupełnie nie widać absencji Ferdinanda i Vidica.
Evra - 7 - Jak zwykle walczył zaciekle o każdą piłkę, parę razy naprawdę dobrze zaprezentował się w ofensywie. Szkoda, że znowu bez gola.
Gibson - 6 - Ocenę zdecydowanie zawyża piękna bramka, bo oprócz tego Darron grał na miernym poziomie.
Scholes - 7 - Podobał mi się dziś Paul. Najpierw strzelił gola, a później starał się rozgrywać, dyrygować drugą linią, co jak zwykle nieźle mu wychodziło.
Anderson - 6,5 - Kilka razy w swoim stylu ładnie ruszył do przodu i posłał kilka ciekawych piłek. Jednak wiele jego podań nie znalazło adresata. Piękna asysta, podobna do tej z Blackburn.
Valencia - 7,5 - Chłopak naprawdę się stara i widać efekty tych starań. Nie jest tak zajebiście efektowny jak co niektórzy oczekiwali, ale ja wolę mieć w jego wykonaniu co jakiś czas asystę i gola, niż tuzin nowych sztuczek technicznych.
Rooney - 6,5 - Brawo za gola, ale oprócz tego nic specjalnego. W sumie zszedł z boiska wtedy, gdy zaczął jako tako grać.
Giggs - 6 - Nic specjalnego, zaczyna mnie denerwować to, że wychodzi właściwie cały czas w pierwszym składzie.

Carrick - 6 - Jako stoper sprawował się lepiej niż myślałem, przede wszystkim demonstrował swój idealny spokój i opanowanie.
Berbatow - 5 - Dwa świetne podania.
Owen - bez oceny -

Dobrze zagraliśmy, wypunktowaliśmy beznadziejnych rywali. Żyć nie umierać!

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
05-12-2009 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: West Ham United 0-4 Manchester United (05.12.2009) - Szymcio - 05-12-2009 18:38

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości