Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: West Ham United 0-4 Manchester United (05.12.2009)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #30
Re: PL: West Ham United 0-4 Manchester United (05.12.2009)
Poszło łatwiej niż większość z nas się spodziewała. Ogólnie nie było to porywające widowisko, zwłaszcza w pierwszej połowie żadna z drużyn nie błyszczała- z naszej strony za wszelką cenę Scholes i Gibson chcieli z dystansu pokonać bramkarza gospodarzy, co później w konsekwencji im się udało. Dobrze, że nie zrazili się początkowymi niepowodzeniami Smile
W drugiej połowie było już lepiej akcje stały się bardziej płynne i dzięki temu wpakowaliśmy im kolejne 3 bramki.
Co do najlepszego zawodnika spotkania, to wydaje mi się, że nie było gracza, który zasłużyłby na to miano- nikt szczególnie się nie wyróżnił.
Generalnie byłby to bardzo udany dzień, bo my pakujemy 4 bramki nie tracąc żadnej i poprawiamy bilans, L'pool remisuje, Chelsea przegrywa, gdyby nie to, że z boiska musiało zejść przedwcześnie aż 2 naszych obrońców. Już przed tym meczem mieliśmy problemy w tej formacji, a teraz wygląda to już wręcz strasznie :/ Ciężko mi jest sobie wyobrazić jak mogłaby wyglądać linia obrony w kolejnym meczu.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
06-12-2009 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: West Ham United 0-4 Manchester United (05.12.2009) - Lukas - 06-12-2009 14:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości