Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: West Ham United 0-4 Manchester United (05.12.2009)
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #31
Re: PL: West Ham United 0-4 Manchester United (05.12.2009)
Kuszczakowi obniżyłbym notę, za to że wyłożył się na murawie, poza tym bardzo pewny na bramce. Na dodatek, obrońcy zaczęli mu ufać, w poprzednim sezonie robili wszystko żeby nie podać do Tomka, teraz to robią.
Gibson raz ładnie pobiegł po lewej stronie boiska i wyłożył piłkę Rooney`owi. Nie żeby na jakąś stuprocentową sytuację czy coś, ale to też należy mu zaliczyć na plus. Oczywiście pamiętać należy o pięknym golu. Jak wpadło to nie wiedziałem co się stało. Moc
Valencia jest przewidywalny i bardzo w tym skutecznySmile. Asysta i gol, bardzo pięknie. Nie wiem jak ktoś może mieć coś przeciwko Ekwadorczykowi, który wnosi bardzo dużo do gry. Chyba nikt nie spodziewał się że będzie naszym najlepszym skrzydłowym.
Fajnie że Rudy strzelił gola, poza tym ładnie rozdawał piłki.

Natomiast obrona to była masakra. Fletcher - Carrick Evra - Giggs w pewnym momencie było... Masakra. Gary pewnie zaczynał na środku, bo jeszcze szybciej by mu coś pierdyknęło jakby musiał biegać na boku.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
06-12-2009 14:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: West Ham United 0-4 Manchester United (05.12.2009) - panopticum - 06-12-2009 14:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości