Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: West Ham United 0-4 Manchester United (05.12.2009)
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #32
Re: PL: West Ham United 0-4 Manchester United (05.12.2009)
Pewna wygrana naszych. Zagraliśmy w mocno okrojonym składzie, a mimo to zaaplikowaliśmy przeciwnikom 4 bramki, wywieźliśmy 3 punkty z trudnego terenu i zachowaliśmy czyste konto, co w tym roku przychodzi nam bardzo trudno. Zestawienie obrony już na początku meczu było mocno eksperymentalne, ale to jak graliśmy w pewnym momencie to była masakra. Na chwilę obecną na 100% gotowym do gry z obrońców jest tylko Evra i Richie...Nie wygląda to zbyt ciekawie przed meczem z AV, ale mam nadzieje, że wróci Vida, Wes i Sheasy. Jeśli nie, to będziemy musieli znów eksperymentować.

Kuszczak - refleks ma, wybicia takie jak zawsze, no i ta wspaniała celebracja bramki naszych :lol: nawet Chinol na ShanghaiGSports nie wytrzymał i zaczął się śmiać :lol: - [7]
Fletcher - prawa obrona nie jest jego pozycją, ale zagrał nie najgorzej. Ciężko go było przejść, dużo walczył. - [7]
Neville - do momentu zejścia z boiska grał bardzo dobrze. Obawiałem się jego występu na środku obrony, ale prezentował się wczoraj dobrze. - [7]
Brown - kolejny dobry mecz Wesa. Mam nadzieję, że jego kontuzja jest nie groźna i będzie mógł zagrać z Villą. -[7,5]
Evra - lepiej niż ostatnio. Kilka dobrych ofensywnych akcji. forma zwyżkuje. - [7,5]
Gibson - moim zdaniem najsłabiej z 3 CMów. Przez pierwsze 20 minut nie grał chyba wcale, bo ja go nie widziałem...Ogólnie cała pierwsza połowa była słaba w jego wykonaniu, chciałem, żeby SAF go zmienił. W drugiej było już nieco lepiej, no i ta piękna bramka, która podwyższa mu ocenę. Chyba rzucony na zbyt głęboką wodę. Mimo wszystko sądzę, że jeśli popracuje solidnie na treningach może coś z niego być - [7]
Ando - lepiej od Gibsona. Ładna asysta, kilka świetnych zagrań. Raz mógł strzelać, ale zdecydował podawać. Dużo się napracował w defensywie. - [7,5]
Scholes - MOTM. Ładny gol, próbował rozgrywać. Zagrywał świetne crossy. Czekamy na bramkę numer 100 w EPL. - [8]
Valencia - kolejny świetny występ. Gol i asysta, a mogło być jeszcze lepiej - [8]
Giggs - jak dla mnie niewyraźny trochę. Bez zdecydowanego błysku. - [7]
Rooney - kolejny gol, mimo iż nie gra na swoim najwyższym poziomie - [7,5]
Berba - dwa świetne podania. Kolejny mecz musi zacząć od pierwszych minut. - [7]
Carrick - dobry mecz na środku defensywy. Tam też będzie grał z Wilkami - [7]

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
06-12-2009 15:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: West Ham United 0-4 Manchester United (05.12.2009) - Czary - 06-12-2009 15:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości