Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: VfL Wolfsburg 1-3 Manchester United (08.12.2009)
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #23
Re: CL: VfL Wolfsburg 1-3 Manchester United (08.12.2009)
Nie, żebym był złośliwy ale...

- Jakich zakupów powinien dokonać Rafa Benitez żeby nie odpaść w fazie grupowej z LM?
- Wziąć "mało znanego" w Liverpoolu Owena za darmo.
:twisted:

Mówiłem i pisałem w rozmaitych miejscach, że ten chłopak podziękuje Sir Alexowi za zaufanie. No i podziękował. I będzie jeszcze lepiej, nabieram co do tego pewności.

Kuszczak przy bramce w plecy nie miał szans. Ogólnie wyglądał pewniej od Fostera.
Mecz bez wyróżnień, poza oczywistym Owenem, wszyscy drużynowo zapracowali na ten niełatwy, ze względu na okoliczności, wynik.

No i chyba tyle co do tego meczu. Trzeba było go ładnie zremisować, niespodziewanie wyszło 3-1. Biorąc pod uwagę, że SAF łatał defensywę kim się dało, wynik zacny.

Co ciekawe, Niemcy nie stracili jeszcze nadziei, bo z tego co mój komentator mówił, to w drugim meczu 2 zawodników nie przeszło kontroli antydopingowej. Komisja ma się zebrać dzień przed losowaniem grupy pucharowej...

@pedro
Przydałby się jakiś temat dla poszukiwaczy meczów online na forum, ja znalazłem dobry streaming dopiero w 2 połowie.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
08-12-2009 22:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: VfL Wolfsburg 1-3 Manchester United (08.12.2009) - Breakthru - 08-12-2009 22:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości