Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: VfL Wolfsburg 1-3 Manchester United (08.12.2009)
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #28
Re: CL: VfL Wolfsburg 1-3 Manchester United (08.12.2009)
Ja oglądałem przez TVU ze streama na myp2p forum. Cały mecz chodził jak złoto.

Kuszczak miał parę ładnych obron, świetnie na przedpolu wychodził i sprawił się elegancko w meczu przeciwko meczu z silną drużyną. Gadanie o "słabej grze nogami" to chyba "must be" kiedy pisze się o Tomku, który nie walił jakiś baboli. Jeden koszmarny wykop, kiedy był pod presją i musiał zrobić to szybko. Poza tym, podawał do najbliższego obrońcy i absolutnie nie miał z tym problemu. Więc o co kaman?

Podobała mi się gra Welbecka. Może nie asystował i nie strzelił (no, ze spalonego strzelił, ale kibicowskie serce podpowiada że nieee byłooooooooooooo), ale imponował pewnością siebie i tym ile widział. Nani mógłby się od niego uczyć gry na skrzydleSmile. Szkoda tej sytuacji w polu karnym, ale Owena zaskoczyło to podanie i zrobiła się kotłowanina. Natomiast zmieniający go Obertan to dla mnie MOTM mimo że wszedł na końcówkę. 90% pracy przy golu na 2-1 to był on, Michael tylko dołożył nogę. To jak przeszedł obrońców Wolfsburga, jakby byli niczym, po prostu szczęka opada. Ten chłopak to materiał na nową "7" albo "11", ale Giggsy przed pięćdziesiątką nie skończy, więc raczej to pierwszeSmile.

Obrona, miała błędy, ale nam dopisywała kupa szczęściaSmile. A szczęście sprzyja lepszym, chyba że akurat nie. Kurde, przecież oni nie mieli stawić czoła Deanowi Ashtonowi czy kto tam teraz gra w ataku West Hamu, tylko Dżeko i Grafite. Pierwszy to niesamowicie utalentowany napadzior, o którego będą bić się wielkie kluby, a drugi w zeszłym roku był królem strzelców Bundesligi.

Owen masterclass oczywiście. Cztery akcje, trzy bramki. Każdy świetny mecz Owena, to powód by odwiedzić forum lfc.pl i poczytać Michael Owen hate thread. Fresh & clean, nothing more to say.

We’ll keep the red flags flying highSmile

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
08-12-2009 23:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: VfL Wolfsburg 1-3 Manchester United (08.12.2009) - panopticum - 08-12-2009 23:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości