Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: VfL Wolfsburg 1-3 Manchester United (08.12.2009)
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: CL: VfL Wolfsburg 1-3 Manchester United (08.12.2009)
Na tvu dobrze chodziło, może na onecie lepsza jakość, ale na tvu była dobra i nic się nie cięło(a ja mam wolny net).

CO do meczu - fajnie, że wygraliśmy. MOTM to zdecydowanie Owen, niby taki niewidoczny, ale na 4 sytuacje 3 wykorzystał - klasa Smile
Na plus Fletch, Obertan, Ando, Carrick, Kuszczak(poza jednym czy dwoma wykopami jak zwykle..ale jak dla mnie może spokojnie zastępowac Sara w praktycznie każdym meczu) i Scholes(chyba mi się z nich najbardziej podobał).
Trochę słabo dziś Welbeck, starał się, miewał dobre zagrania, ale miałam wrażenie że się ciągle ślizga i potyka. Ale widać, że zdolny, z czasem sie wyrobi.
Nani mnie jak zwykle wkurzał, niech popatrzy na Obertana i Valencie, jak sie powinno grać - wypracowanie gola to jedyny plus. W pewnym momencie widac było nawet, że koledzy nie chca mu podawać...
Reszta przyzwoicie na poziomie, choć bez szaleństw.

Chciałam zaznaczyć, że w ostatnich 4 meczach strzeliliśmy bardzo dużo goli tracąc tylko 2 - pomimo powaznych problemów w obronie. Tak trzymać!

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
08-12-2009 23:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: VfL Wolfsburg 1-3 Manchester United (08.12.2009) - branka - 08-12-2009 23:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości