Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: VfL Wolfsburg 1-3 Manchester United (08.12.2009)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #31
Re: CL: VfL Wolfsburg 1-3 Manchester United (08.12.2009)
Tak w sumie przed meczem to obstawiałbym remis- a tutaj proszę jaka miła niespodzianka Smile
Mimo nienaturalnego zestawienia linii obrony zagraliśmy dobrze w tym aspekcie- szczególnie w pierwszej połowie wyglądało to solidnie.
Już na początku drugiej połowy, gospodarze nas przycisnęli i dało się zauważyć, że nie mamy do czynienia z nominalnymi obrońcami, ale i tak w moim przekonaniu, patrząc na całość meczu można być zadowolonym z tego co pokazali i postawić przy ich nazwiskach plusy. Dobrze, że szczęście było po naszej stronie Smile
Najlepszy na boisku w moim przekonaniu był wczoraj nasz kapitan, jedyny prawdziwy obrońca czyli Evra- harował niesamowicie, dwoił się i troił, przerywał akcje. Mniej aktywny z przodu, ale to ze względu, że w obronie dużo miał pracy.
W pomocy bardzo podobała mi się gra Andersona, który czas starał się kreować grę, uruchamiać napastników, a kiedy trzeba było to zwolnić nieco akcję i przetrzymać, zastawić piłkę no i ten jego balans ciałem, dzięki któremu gubi przeciwników.
Specjalną uwagę zwróciłem na Naniego i niestety poza dwoma czy trzema przejęciami piłki i asystą nic ciekawego nie zauważyłem. Jak dostawał piłkę do skrzydła to z reguły kończyło się to podaniem do tyłu, albo głupią stratą. Być może Portugalczyk powinien poprosić o mecz w rezerwie? Swego czasu Andi tak postąpił i wyszło mu to na dobre.
Pozytywnie również na pewno zagrał Scholes (skutecznie rozdzielał piłki) no i nasz zmiennik Obertan. Ten chłopak ma papiery na granie, wystarczy zobaczyć co zrobił z obrońcami gdy po raz pierwszy asystował Owenowi :shock: wszedł w nich jak w masełko.
W ataku podobał mi się Welbeck- szukał gry, pokazywał się kolegom z drużyny, potrafił się utrzymać przy piłce i był o wiele aktywniejszy od Owena...
... ale to Owen jest mistrz wykańczania akcji. Pokazał nam wczoraj to z czego słynie. Cały mecz praktycznie niewidoczny, ale pojawia się w odpowiednim momencie i czasie. Tak trzymać

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
09-12-2009 11:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: VfL Wolfsburg 1-3 Manchester United (08.12.2009) - Lukas - 09-12-2009 11:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości