Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 Wolverhampton (15.12.2009)
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #24
Re: PL: Manchester United - Wolverhampton (15.12.2009)
Moja transmisja czasami chrupala w I polowie, wiec moglem nie widziec niektórych zagrań, to tak gdyby jakas ocena byla z kosmosu wzięta. Cieszy 3:0, mogło być wiecej. Wilki dziś bezzębne, ale nas stac na dużo wiecej Tongue

Tomek - tradycyjnie kilka beznadziejnych wybić, ale poza tym okej. Miło, że od jakiegos czasu pokrzykuje cos na tej bramce, i chyba sie go sluchaja Wink. Poza tym, bezrobotny - 6

De Leat - podobał mi sie. Ładne dynamo ma, myśli i przewiduje. Oby tak dalej - 7
Carrick - dobrze sobie dziś radził, nie odpuszczał. Z przeciwnikami pokroju Wolverhampton, moze spokojnie grac w obronie - 7
Vidic - dzis skała, na dodatek bramka. Odbudowuje formę, nareszcie - 8
Evra - najwyzsza klasa. Diabeł wcielony (i MoTM) - 8

Valencia - na poczatku slabiutko, jakby pierwszy raz w piłke grał. Pozniej jednak pokazał to z czego słynie. Kapitalna bramka. Prawe skrzydło tetniło zyciem - 8
Gibson - kilka brutalnych zagrań, dużo strzałow na pałę. Nie o to chodzi - 6
Obertan - troche za duzo tych kiwek, mógł tez odegrać w jednej sytuacji do idealnie ustawionego Roo. Ale namieszał -6,5
Scholes - bezbarwnie dzis, stac go na duzo lepsze wystepy - 6

Berbatov - genialna piłka do Valencii! Strała sie, widac ze mu zalezało, ale nie wszystko szło po jego myśli. Dobrze rokuje na kolejne mecze - 6,5
Rooney - karny strzelony i w zasadzie to wszystko. Miał swoje okazje, ale zabrakło zimnej krwi. Widac było nerwy gdy schodził z boiska. Ja chce Roo z sezonu 06/07 - 7

Fletcher - dał sie ogrywac, ale cudów nie mozna było wymagac - 6
Welbeck - madrze odgrywał do partnerów, zastawiał sie, kilka swietnych podań. Tylko te strzały w srodek... - 6,5
Owen - świetnie szukał sobie miejsca, ale nie dostał piłki która mógłby zamienic na bramke - 6

Teraz od zwyciestwa do zwciestwa, prosze.
United!

LUHG
15-12-2009 23:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Wolverhampton (15.12.2009) - pedro - 15-12-2009 23:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości