Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 Wolverhampton (15.12.2009)
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #30
Re: PL: Manchester United 3-0 Wolverhampton (15.12.2009)
Lukas napisał(a):Koledze chodziło o to, że dwa, trzy wykopy w całym meczu lecą na aut.
dokładnie o to mi chodziło Wink

inna sprawa, że po tych ostatnich meczach Tomasza, naprawdę nie widzę go jako następcy VDS. to nie ta klasa, nie te umiejętności, nie ten talent. Kuszczak to dobry bramkarz, mający momenty geniuszu, jednak jego forma i kompleksowość pozostawia wiele do życzenia.
osobiście jestem zwolennikiem sprowadzenia Igora Akinfiejewa. Facet ma 23 lata a obecnie wykazuje się o wiele większym opanowaniem, niż Tomek (może to kwestia doświadczenia, które bramkarz CSKA ma większe). i ma to COŚ co cechuje wielkich bramkarzy - wytwarza jakąś magiczną aurę, która wpływa na wszystkich w drużynie, jego ryk jest słyszalny w formacji defensywnej i nie przechodzi bez echa w poczynaniach obrońców.
poza tym, odrzucił ofertę Chelsea, więc dodatkowo u mnie zyskał.
zresztą, każdy kto oglądał jego występ na OT (3-3) ten wie, że koleś jest niesamowity. jeśli weźmie się pod uwagę jego wiek (23 lata !) i zestawi z doświadczeniem jaki zdobył dotychczas, to ciężko lekceważyć taki talent, szczególnie, że widoki na przyszłości (Kuszczak i Foster) nie są olśniewające.
16-12-2009 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 3-0 Wolverhampton (15.12.2009) - ryszard - 16-12-2009 12:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości