Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Fulham 3-0 Manchester United (19.12.2009)
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #6
Re: PL: Fulham - Manchester United (19.12.2009; 16:00)
michal85 napisał(a):De Laet po przyjściu do nas grywał na środku w rezerwach i notował kompromitujące występy. Babol za babolem. Odnalazł się na bokach obrony i jeśli miałby grać dla pierwszego zespołu to tylko tam. Chociaż nawiasem mówiąc jestem trochę zawiedziony tym, co pokazują młodzi boczni obrońcy w tym sezonie. Może czas reaktywować Danny'ego Simpsona?
nie widziałem tych spotkań w rezerwach, ale wczoraj po zmianie Vidica radził sobie całkiem dobrze.
pozostaje czekać do soboty, bo obecnie to wróżenie z fusów.
a młodzi, boczni obrońcy niewiele w tym sezonie pokazują, bo praktycznie cały czas są kontuzjowani, albo SAF woli wystawić na boku doświadczonego pomocnika (Fletcher).
myślę, jednak, że nie jest tak źle - Rafael jak wychodził, grał na poziomie (szczególnie jego gra kombinacyjna z Valencią zasługiwała na pochwałę - gorzej było w defensywie), a wczoraj z dobrej strony pokazał się młody De Laet. o lewej stronie nie ma co mówić, bo to sfera niepodzielnej dominacji Evry, który w tym sezonie wymaita jak nigdy.
niestety, kontuzje nie pozwalają obecnie na więcej - Simpsona chyba nie da się reaktywować, przynajmniej z tego, co ostatnio czytałem na serwisach internetowych. pozostaje mieć nadzieję, że plaga kontuzji będzie miała niedługo swój koniec.
16-12-2009 13:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Fulham - Manchester United (19.12.2009; 16:00) - ryszard - 16-12-2009 13:46

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości