Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Fulham 3-0 Manchester United (19.12.2009)
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #7
Re: PL: Fulham - Manchester United (19.12.2009; 16:00)
Szykuje nam się w sobotę ciężkie spotkanie. Nic nie znalazłem nt. Vidica i jego ewentualnego urazu, co jest pocieszające (physioroom.com nic o jego urazie nie wspomina). Po zwycięstwie nad Wolves pora na kolejne zwycięstwo.

Chelsea pewnie dziś wygra u siebie z Portsmouth, więc strata 3 punktów pozostanie. Rok temu wyjazd do Londynu na mecz z Fulham do udanych nie należał, choć jak w pierwszym poście wspomniał Paolo Fulham ostatnimi czasy rzadko wygrywało z United. Jednak patrząc na wczorajszą grę United w spotkaniu z Wolverhampton to 3 punkty nie wydają się być takie oczywiste. Jeśli faktycznie Vidicowi nic nie jest to sytuacja w defensywie nie wydaje się być taka zła, bardziej martwi mnie atak, bo dwa ostatnie spotkania jakoś mnie nie przekonały. Większość graczy odpowiedzialnych za ofensywę sprawiało wrażenie, jakby zgubili gdzieś formę. Miejmy nadzieję, że w sobotę będzie inaczej.

Kuszczak
De Laet-Carrick-Vidic-Evra
Valencia-Fletcher-Scholes/Anderson-Giggs
Rooney-Owen

A co jeśli Vidic nie będzie zdolny do gry? Pole manewru jest nieduże, od biedy chyba z Carrickiem powinien zagrać Fletcher, tak jak z Wolfsburgiem. Berbatov na ławkę, wczoraj zagrał co najwyżej przeciętnie i wolałbym zobaczyć Owena, choć Rooney też nie rozegrał wspaniałych zawodów, ale Bułgar wydawał mi się gorszy.
16-12-2009 15:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Fulham - Manchester United (19.12.2009; 16:00) - Tomek91 - 16-12-2009 15:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości