Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Fulham 3-0 Manchester United (19.12.2009)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #8
Re: PL: Fulham - Manchester United (19.12.2009; 16:00)
Będzie ciężko, jednak mam nadzieję, że damy rady. Jak tak dalej pójdzie to w tym sezonie już nie zagramy 4 nominalnymi obrońcami. Co się jeden wyleczy to kontuzji doznaje inny i tak w kółko...
Vidic raczej z Fulham nie zagra, Brown, Evans, O'Shea, Rio i Gary na pewno nie zagrają. Wczoraj na ławce zasiadł Fabio, także mam nadzieję, że to on zacznie w sobotę na prawej stronie obrony. Fletchera potrzebujemy w środku.
Według mnie zagramy 4-5-1

Kuszczak
Fabio/De Laet - Vidic/De Laet - Carrick - Evra
Valencia - Anderson - Fletcher - Giggs - Obertan
Rooney


Mimo wszystko mam nadzieję, że Nemanja da radę zagrać w sobotę, bo inaczej może być nieciekawie. Jako, że obrona wygląda jak wygląda, a w dodatku gramy na wyjeździe spodziewam się trójki zawodników w środku. Scholes pewnie nie zagra, Gibson niech zasiądzie na ławce. Na skrzydle oczywiście Valencia i? No właśnie... Park w obecnej formie nie chce widzieć w pierwszym składzie, Nani jest na wylocie (chyba), więc pozostaje tylko Obertan. Wprawdzie wczoraj nie zaprezentował się jakoś wyśmienicie, jednak moim zdaniem lepiej wystawić młodego Francuza niż Ji-Sunga... W ataku Rooney.

Mimo wszystko jednak wolałbym klasyczne ustawienie, czyli 4-4-2

Kuszczak
Fabio/De Laet - Vidic/De Laet - Carrick - Evra
Valencia - Fletcher - Anderson - Giggs
Rooney - Berbatov


Wprawdzie Dymitar wczoraj nie zachwycił, jednak ja się nie dziwie, że zagrał tak, a nie inaczej. Przecież ostatnimi czasy to on praktycznie w ogóle nie grał z powodu kontuzji. Gdy już doszedł do pełni sprawności to wchodzi tylko na końcówki... Ewentualnie w jego miejsce Owen.

Obawiam się trudnego spotkania, także jednobramkowe zwycięstwo mnie zadowoli.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
16-12-2009 18:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Fulham - Manchester United (19.12.2009; 16:00) - Foster - 16-12-2009 18:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości