Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 Wolverhampton (15.12.2009)
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #39
Re: PL: Manchester United 3-0 Wolverhampton (15.12.2009)
Słaby mecz, cieszyć może jedynie wynik. Goście z 10 zmianami w składzie w stosunku do wygranego meczu z Kogutami a Diabły nie potrafiły stwarzać wielu dogodnych sytuacji. Głupie zachowanie obrońcy Wolves i po karnym Rooneya było juz spokojniej. Liczyłem jednak na wiele więcej. Może nie tyle bramek co fajnych, składnych akcji.
Na plus obrona, choć nie miała za wiele do roboty. Rysiu na prawej radził sobie całkiem dobrze, lepiej już chyba jego mieć niz Fletchera, który musi wracać na środek pola bo na prawej flance szybkiemu rywalowi nie sprawia większych kłopotów jesli chodzi o pojedynki biegowe. Vidic jak skała plus bramka - elegancko huknął z tej baśki.
Środek pola jakiś taki niemrawy, Scholes przechadzał sie środkiem pola niczym na spacerze. Gibson ma szczęście, że Howard tego meczu nie sędziował bo by wyleciał z boiska za te ostre wejścia. Wśród skrzydłowych lepiej wypadł Valencia, powinien częściej zdecydować się na strzał a nie kombinuje czasem jak pies pod górkę.
Odnośnie napadziorów to dyspozycja Rooneya powoli zaczyna mnie wkurwiać, partaczy dogodne sytuacje, masa niecelnych zagrań. Dobrze, że wapna chociaż pewnie pakuje ale niech w końcu zacznie decydować bardziej o obliczu zespołu. Ładnych parę tygodnii gra już padakę i pora się przebudzić. Berbatov wywarł na mnie pozytywne wrażenie wczoraj, świetna asysta.
16-12-2009 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 3-0 Wolverhampton (15.12.2009) - fasol - 16-12-2009 19:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości