Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #1161
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Tylko, że takim drugim Evrą mógłby być Ramos, Maicon lub Alves. Czyli ci, których wyliczył matys. Jednak nie bez kozery we wcześniejszym poście zaznaczyłem, że chciałbym, aby podał REALNE konkrety. Ci trzej są niestety nierealni.

Warty uwagi jest jednak np. Rafinha. Facet zapierdala aż miło i w defensywie też jest cholernie skuteczny. Poradził sobie w trudnej bundeslidze, to czemu by nie spróbować go w PL? Tylko, czy to grajek na MU? Z drugiej strony Evra przychodził na OT z Monaco, a sami wiemy, kim dziś jest 8-)

Do niedawna piszczałbym o Miguela z Valencji, ale ostatnio coś nie błyszczy. Spojrzałemjeszcze na jego statystyki z obecnego sezonu i nie zachwycają. Może ktoślepiej orientuje się, jak mu idzie?

Inną opcją jest jeszcze Cristian Zaccardo. Kawał dobrego obrońcy, obecnie grający w Parmie - rewelacji obecnego sezonu we Włoszech. Mistrz Świata z 2006 roku. Grając wcześniej w Palermo robił furorę, był naprawdę groźny. Potem w Wolfsburgu kontuzje zahamowały trochę jego karierę, ale teraz znów odżył. Następny, który radzi sobie w trudniej (pod względem fizycznym) lidze. Potrafi się też fajnie włączyć do akcji ofensywnych i w obronie oczywiście bezbłędny.

Wymieniłem tych, których kluby powinny puścić bez większych zastrzeżeń i nie bez powodu szukałem takich, którzy mają ładnych parę wiosen. Tacy bowiem z marszu mogą zaistnieć w zespole poprawiając naszą jakość, a jednocześnie nie będą blokować drogi młodym zawodnikom.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
16-12-2009 21:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - maju - 16-12-2009 21:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości