Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Fulham 3-0 Manchester United (19.12.2009)
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #9
Re: PL: Fulham - Manchester United (19.12.2009; 16:00)
ryszard napisał(a):Rafael jak wychodził, grał na poziomie (szczególnie jego gra kombinacyjna z Valencią zasługiwała na pochwałę - gorzej było w defensywie)
Wydaje mi się, że o grze kombinacyjnej Rafaela z Valencią nie możemy za wiele powiedzieć, bo razem na boisku spędzili tylko 63 minuty.

Foster26 napisał(a):Wprawdzie Dymitar wczoraj nie zachwycił, jednak ja się nie dziwie, że zagrał tak, a nie inaczej. Przecież ostatnimi czasy to on praktycznie w ogóle nie grał z powodu kontuzji.
Podobnie ma się sytuacja z Parkiem. Koreańczyk wprawdzie bywał na boisku trochę dłużej, ale w lidze od początku wystąpił tylko raz - z Villą. Wcześniej zaczynał mecze, ale w Champions League, gdzie waga tych spotkań nie była tak duża, jak w lidze, i to na dodatek raz nie grając na swojej pozycji. Ji - Sung potrzebuje gry aby dojść do formy i jeśli Nani nie zagra, to na pierwszy front posłałbym naszego Azjatę. Podobnie jak Berbe. Bez regularnej gry nigdy nie dojdą do przyzwoitej dyspozycji.

Nie przywiązywałbym zbyt wielkiej wagi do ostatniego spotkania na Craven Cottage. Pamiętajmy, że sytuacja była wtedy troszkę nerwowa, zwłaszcza, że wcześniej wysoko przegraliśmy z looserpoolem. Teraz wszystko wygląda mniej "dramatycznie", aczkolwiek formą nie błyszczymy. Mam tutaj na myśli dwa ostatnie spotkania.

Skład ciężko typować, i tym razem wstrzymam się od tego.
16-12-2009 23:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Fulham - Manchester United (19.12.2009; 16:00) - Kwas - 16-12-2009 23:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości