Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Fulham 3-0 Manchester United (19.12.2009)
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #33
Re: PL: Fulham 3-0 Manchester United (19.12.2009)
michal85 napisał(a):Dzisiaj nic nam nie wychodziło, ale było spowodowane kilkoma czynnikami. Nie wszyscy może dopuszczali do siebie tą myśl, ale Fulham to bardzo dobrze zorganizowana drużyna. My wyszliśmy w eksperymentalnym ustawieniu(w 352 mało który z naszych czuje się chyba pewnie), z najlepszymi środkowymi pomocnikami grającymi na obronie. Jeśli dodać do tego również brak Giggsa, słabszą ostatnio formę Rooney'a oraz świetną skuteczność gospodarzy - wynik taki a nie inny.

Z drugiej strony, jakby na to nie patrzeć to w podobnym zestawieniu wygraliśmy z walczącym o awans z grupy mistrzem Niemiec. To może być pewnym usprawiedliwieniem dla zastosowania tej taktyki. Mimo wszystko ja również spodziewałem się kłopotów przed tym spotkaniem ale nie aż takiego blamażu (bo chyba inaczej tego nie można nazwać, szczególnie że jakby wpadły jeszcze z 2 bramki więcej to wciąż nie byłby to niesprawiedliwy wynik).

Z zawodników ciężko kogoś wyróżnić. wszyscy zagrali równie fatalnie. No może poza Tomkiem Kuszczakiem do którego można mieć wprawdzie minimalnie pretensje przy pierwszej bramce i chyba jeszcze jednym niepewnym wyjściu z bramki ale prócz tego popisał się też fenomenalną interwencją.

sebos_krk napisał(a):Rzeczą dla mnie niepojętą jest, że cały mecz na prawej stronie zamiast chociażby Fabio grał jeden z naszych najlepszych pomocników, Darren Fletcher. Chociaż po przerwie można było zmienić to rozwiązanie. Zamiast niego w środku pola sir Alex postawił na piłkarza, który jeszcze nigdy mnie nie oczarował swoją grą.

Tyle, że Fabio wracał po kontuzji i patrząc na to jak szklanym jest on zawodnikiem oraz na ilość obrońców jakimi obecnie dysponujemy wcale się nie dziwie SAFowi, że bał się go wystawić od pierwszej minuty. Z drugiej strony jednak zgadzam się z tym, że Fletch powinien występować w pomocy a w obronie ktokolwiek inny. To już nie jest zapchajdziura sprzed kilku sezonów tylko gracz bez którego, na dzień dzisiejszy, nasza pomoc traci z 40% potencjału.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
19-12-2009 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Fulham 3-0 Manchester United (19.12.2009) - Lasq - 19-12-2009 20:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości