Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Fulham 3-0 Manchester United (19.12.2009)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #36
Re: PL: Fulham 3-0 Manchester United (19.12.2009)
Cytat:nie ten kaliber, więc argumenty typu "dobra organizacja" do mnie nie docierają.
Jest masa innych, gorzej zorganizowanych drużyn w PL niż Fulham. Wystarczy spojrzeć ile goli stracili w poprzednim i obecnym sezonie.

Cytat:1. z takimi ustawieniem wygraliśmy na wyjeździe z MISTRZEM NIEMIEC 3-1. nie rozumiem, dlaczego nie potrafimy sobie poradzić z drużyną ze środka tabeli, która niecały miesiąc temu zremisowała na własnym stadionie z Boltonem. co nie zmienia faktu, że faktycznie wyjście 3 obrońcami było błędem, który powinien zostać skorygowany najpóźniej po przerwie - a nie został.
Wynik zaciemnił najwidoczniej styl w jakim wygraliśmy w Niemczech. Każdy się cieszył, bo grało kilku młodych zawodników, ale ogólnie było w defensywie więcej zamieszania niż dzisiaj. Wyszły nam 3,4 akcje i Owen wcisnął. WOlfsburg jednak w tym sezonie grał słabiuteńko.

Cytat:1. z takimi ustawieniem wygraliśmy na wyjeździe z MISTRZEM NIEMIEC 3-1. nie rozumiem, dlaczego nie potrafimy sobie poradzić z drużyną ze środka tabeli, która niecały miesiąc temu zremisowała na własnym stadionie z Boltonem.
A jakie to ma znaczenie z kim oni zremisowali ? Ich głównym atutem jest świetna organizacja szyków obronnych.

Cytat:2. taka a nie inna sytuacja w środku nie powinna być usprawiedliwieniem - nawet jeśli najlepsi grają obronie, od Andersona, Gibsona i Scholesa oczekuje się więcej niż to, co dzisiaj pokazali (szczególnie ten ostatni).
Od Scholesa i ANdersona też oczekuję więcej. Gibsonowi natomiast nie mam nic do zarzucenia.

Cytat:tak jak ktoś już pisał: dlaczego Evra gra na skrzydle, skoro na ławce siedzi Obertan, Tosic czy Park?
Bo taktyka 352 wymaga tego, żeby po bokach byli ludzie zapieprzający od bramki do bramki, mający znacznie więcej zadań w destrukcji niż w 442. Odpadł w przedbiegach więc Obertan, a Tosić i Park są po prostu za słabi.

Cytat:dlaczego wychodzimy 3 obrońcami, skoro wiadomo, że przeciwnicy grają skrzydłami, wrzucając piłki na silnych fizycznie napastników, z którymi JEDEN stoper sobie może nie poradzić?
Nie powiedziałbym, że w teorii przeciwnik mógł zagrozić nam grą skrzydłami. Nie widziałem również wielu akcji oskrzydlających. Grali często długą piłą, z którą wiadomo było, że sobie nie poradzimy. 352 jak mówiłem nie było moim zdaniem dobrą decyzją, ale Fergiemu udało się wygrać jakimś cudem w NIemczech grając tą formacją, to spróbował i dzisiaj.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
19-12-2009 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Fulham 3-0 Manchester United (19.12.2009) - michal85 - 19-12-2009 21:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości