Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Fulham 3-0 Manchester United (19.12.2009)
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #39
Re: PL: Fulham 3-0 Manchester United (19.12.2009)
Tak załamany po meczu byłem chyba ostatni raz po porażce z Liverpoolem na OT. Blamaż. Patrząc już na formację miałem obawy i sprawdziło się. Dlaczego niedoświadczony i skromnie zbudowany De Laet musiał odpowiadać za krycie Zamory, który dominował nad Belgiem i odgrywał piłki do partnerów jak chciał, co mogło skończyć się golem już wcześniej, gdyby nie Kuszczak?

Dalej, Evra w pomocy. Rozumiem, że pomocnicy grają w obronie, bo nie ma obecnie innej opcji, ale po co ustawiać naszego najlepszego obrońcę, jeśli nie gracza w tym sezonie na siłę w pomocy? Spokojnie można było ułożyć formację 442 i na pewno z Francuza byłoby więcej pożytku.

Do obrony nie mam pretensji, 3 graczy w defensywie i to z niewielkim doświadczeniem na tej pozycji na najwyższej półce, to nie brzmi najlepiej, a jednak Ferguson zaufał im. Więcej pretensji mam do środkowych pomocników. Scholes zaczął w swoim stylu- niepotrzebną żółtą kartką. Nie rozumiem jego zachowania przy bramce. Kilka minut wcześniej, kiedy otrzymywał podanie spojrzał za siebie i zauważył biegnącego na niego Zamorę i spokojnie odegrał do kolegi. Przy bramce olał to, że ktoś może go zaatakować na jego własnej połowie i wyszło mu to na złe. Wtedy w Anglik coś pękło i z minutę na minutę wyglądało to coraz gorzej. Dla mnie był do zmiany już w przerwie. Anderson też zawiódł, nie radził sobie wczoraj i to się odbiło na ofensywie, a raczej jej braku. Do Gibsona nic nie mam, bo przynajmniej nie popełniał jakiś rażących błędów i w pierwszej połowie chyba jako jeden z niewielu skutecznie przeszedł rywala i oddał strzał (niecelny, ale większość takich wczoraj była).

Nie zrozumiałem też o co chodziło z tymi strzałami z połowy, jeśli to ma być metoda na wygranie meczu to ja jakoś jej nie pojmuję. O parze napastników też ciężko napisać coś dobrego. Rooney bezradny, Owen niewidoczny, to tyle o nich.

To już 5. porażka w tym sezonie, zwalam to na wyrównaną ligę w tym roku, tylko ile jeszcze można tak się łudzić. Wytrzymać tylko do czasu, aż obrona będzie w komplecie i oby, któryś z rozgrywających odzyskał dobrą dyspozycję.
20-12-2009 10:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Fulham 3-0 Manchester United (19.12.2009) - Tomek91 - 20-12-2009 10:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości