Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Wigan Athletic 0-2 Manchester United (11.05.2008)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #19
Re: PL: Wigan Athletic - Manchester United (11.05.2008, 16.00)
mufc.pl napisał(a):Prezes Wigan Athletic Dave Whelan chce, by to Manchester United wygrał Premiership w tym sezonie. Przyznał jednak, że chce tego dlatego, ponieważ nie lubi Chelsea Londyn.

Na początku tygodnia Whelan zapewnił wszystkich, że jego zespół zrobi wszystko, by pokonać "Czerwone Diabły". Teraz ujawnił jednak, że bardziej zależy mu na ostatecznym triumfie Manchesteru United w Premiership.

"Nie jestem fanem Manchesteru United, ale w każdej sytuacji będę po ich stronie w pojedynkach z piłkarzami z południa kraju." - powiedział Whelan.

"Tylko raz miałem przyjemność spotkać Abramovicha, gdy po raz pierwszy przyjechał na mecz z nami. Przyleciał do nas własnym helikopterem. Zapronowałem, że wyślę po niego samochód, ale odmówił. Chciał jechać własnym samochodem wyposażonym w przeciwkulowe szyby."

"Miał ze sobą dwóch ochroniarzy, którzy sprawdzali czy na naszym stadionie jest wystarczająco bezpiecznie. Nie chciał niczego jeść ani pić."

"Według mnie Bolton niczego nie osiągnie w meczu z Chelsea, bo tak naprawdę ten mecz nie ma dla nich żadnego znaczenia. Mimo to mamy już przygotowanego szampana dla Manchesteru United. To oni będą mistrzami."
Hahaha ;p Tylko czekać na reakcje piłkarzy Chelsea :]

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
11-05-2008 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Wigan Athletic - Manchester United (11.05.2008, 16.00) - mucha - 11-05-2008 12:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości