Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 0-1 Leeds United (03.01.2010)
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: FA: Manchester United - Leeds United (03.01.2010)
michal85 napisał(a):PS kupmy skrzydłowego póki nie jest jeszcze za późno!

Raczej rozgrywającego, skrzydła nie są złe.


Zagraliśmy słabo, zabrakło walki moim zdaniem i skoncentrowania. I pomocy - po raz kolejny w tym sezonie to wychodzi. Nie rozumiem też np czemu tylko raz wyłożono Gibsonowi piłkę, jak kilka razy stał dobrze ustawiony na pozycji strzeleckiej. W sumie nie chce mi sie komentowac tego meczu, Brown zagrał najgorszy mecz w sezonie, Nevilel też fatalnie, reszta nie była wiele lepsza. Tylko Roo i Valencia zasługują na pochwałę, może jeszcze Fabio(błędy robił, ale chociaż dużo szarpał), Tomek tez był pewny, choć przy golu sie źle zachował. Berbatov to w ogóle nie wiem co robił, jakby uciął sobie drzemkę to nikt by nie zauważył.

Siara przegrać z 3 ligowcem, rozumiem że to Leeds, które sie zmobilizowało niesamowicie i zagrało mecz sezonu, ale graliśmy u siebie i to mocnym składem.
Mam nadzieję, że to ostatnia porażka jaką miałam okazję oglądać w tym sezonie... Choć trudno w to uwierzyć, bo niestety dopóki gramy z rywalem który nie walczy wszystko jest super, ale jak ktoś wychodzi zorganizowany i zmotywowany to dostajemy w dupe - to nie pierwszy zespoł który sie przed nami nie położył i nie pierwszy raz w takiej sytuacji przegrywamy. I w każdym z tych meczy rzucał się w oczy brak rozgrywającego.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
03-01-2010 16:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Manchester United - Leeds United (03.01.2010) - branka - 03-01-2010 16:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości