Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Manchester City 2-1 Manchester United (19.01.2010)
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #4
Re: CC: Manchester City - Manchester United (06.01.2010)
Tomek91 napisał(a):Foster
Rafael-Vidic-Evans-Fabio
Park-Gibson-Carrick-Tosic
Welbeck-Owen/Rooney
Da Silva niech zagra, ale ma tu na myśli Fabio. Rafael jest potrzebny na Birmingham. De Leat w jego miejsce Jeszcze bym tam zamiast Carricka wepchnął Scholesy'ego i możemy zaczynać mecz.

branka napisał(a):Ja właściwie nie wiem czy nie powinien wyjść pierwszy skład. Odpadlismy z FA to chociaż wygrajmy Carling Cup. Nie zniosę porażki z City, po tej z Leeds!
Nie zapędzasz się troszeczkę ? Tongue Główny cel to wygranie ligi, najlepsze działa poślemy w weekend. Gramy w środę i za trzy dni mielibyśmy wystawić podobny skład ? Nie zapominajmy, że gramy w sobotę z ciężkim przeciwnikiem na jego terenie. Dla mnie także ważny jest Carling Cup, lecz zauważyłem dwa ale:

1. Fergie już powiedział kilka słów na ten temat.
2. Te rozgrywki były głównie przeznaczone dla młodych i teraz się to nie zmieni tylko z powodu naszego odpadnięcia z FA Cup. I co za tym idzie takie spotkania mogą im pomóc, a już w szczególności z rywalem, który wystawi swój najsilniejszy skład i nazywa się Manchester City.

Również siedzi we mnie ta porażka z Leeds, także chłopaki zróbcie coś z tym. No wygrajcie po prostu.
04-01-2010 19:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: Manchester City - Manchester United (06.01.2010) - Kwas - 04-01-2010 19:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości