Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Manchester City 2-1 Manchester United (19.01.2010)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #8
Re: CC: Manchester City - Manchester United (06.01.2010)
Zapowiada się bardzo trudne, ale za razem ciekawe spotkanie.
City za wszelką cenę chce coś ugrać w tym sezonie, a CC wydaje się dla nich najlepszą możliwością. Poza tym zechcą odegrać się za derbową porażkę. Także z ich strony spodziewam się najsilniejszego możliwego składu.
Jeśli natomiast chodzi o nasze Diabełki to tutaj sprawa ma się następująco: chcąc zmazać plamę po słabiutkim meczu z Leeds, każdy kibic United oczekuje na to, że tym razem Manchester zaprezentuje się tak jak należy i zwycięży.
Po ostatnim meczu w FA Ferguson będzie musiał chyba pokusić się o kilka zmian- zdecydowanie trzeba zmienić środek pola i tutaj zapewne ujrzymy Scholesa wraz z Carrickiem tudzież Fletcherem.
A na skrzydłach w Park z Valencią/Welbeck. Obertan na chwilę obecną nie zasługuje na grę w wyjściowym składzie- co najwyżej może wejść z ławki. Nie ukrywam, że chciałbym zobaczyć Tosica w akcji, ale nie jakoś nie chce mi się wierzyć, że Fergie wystawi go w pierwszej 11.
W ataku pewnie Owen i być może sprawny Macheda (?).
Mam duże obawy co do tego spotkania, ale trzeba wierzyć, że nasi się zmobilizują i sprawią radość Czerwonej części Manchesteru.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
04-01-2010 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: Manchester City - Manchester United (06.01.2010) - Lukas - 04-01-2010 21:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 32 gości