Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Birmingham City 1-1 Manchester United (09.01.2010)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #15
Re: PL: Birmingham City - Manchester United (09.01.2010; 18:30)
Dalej nie do końca mogę wierzyć, że ten mecz dojdzie do skutku, ale póki nie ma żadnego oficjalnego komunikatu...

Ostatnie nasze wizyty w niebieskiej części Birmingham kojarzą mi się z wielkimi męczarniami. Myślę, że nie inaczej będzie tym razem i niestety powiem to po raz kolejny - żaden wynik mnie nie zdziwi. Jesteśmy obecnie na takim etapie, że naprawdę niewiadomo czego można spodziewać się po naszych.

Chętnie widziałbym 433, ale tylko w wersji z Rooneyem na skrzydle. Jeśli miałby wystąpić po lewej Park, czy Giggs to już wolę chyba czterech w drugiej linii.

Zagadką jest dla mnie postawa linii defensywy. Oby dali radę, bo z dużo gorszym przecież Leeds Brown miał olbrzymie kłopoty. A można się spodziewać, że Birmingham zagra z podobną determinacją jak Pawie i nie złożą tak szybko broni jak Wigan.

1) Kuszczak - Rafael, Brown, Evans, Evra - Carrick, Fletcher, Anderson* - Rooney, Valencia - Berbatov

2) Kuszczak - Rafael, Brown, Evans, Evra - Valencia, Fletcher, Carick, Park - Roo, Berba

* w 433 prezentuje się prawie zawsze bardzo dobrze, a w innym wariancie nie mielibyśmy chyba zawodnika, który byłby w stanie tyle biegać do przodu

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
09-01-2010 10:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Birmingham City - Manchester United (09.01.2010; 18:30) - michal85 - 09-01-2010 10:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości