Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Birmingham City 1-1 Manchester United (09.01.2010)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #21
Re: PL: Birmingham City 1-1 Manchester United (09.01.2010)
W pierwszej połowie zasłużyliśmy na lepszy wynik, a w drugiej nie zrobiliśmy praktycznie nic, żeby wygrać, ale jakimś cudem udało nam się zremisować. Słaby występ, ale nie jestem już tym bardzo zdziwiony. Mówiłem przed meczem, że żaden wynik mnie nie zdziwi.

Kuszczak - ok [ 6.5 ]

Rafael - w defensywie bez większych błędów, ale o dziwo w ofensywie niezbyt dobrze [ 6 ]
Evans - marnie [ 5 ]
Brown - tylko niewiele lepiej [ 5.5 ]
Evra - starał się ze wszystkich sił, ale w pojedynkę lewy obrońca meczu nie wygra [ 7 ]

Fletcher - słabo, niezbyt aktywny i do tego czerwień [ 5 ]
Scholes - nie rozumiem po co był na boisku. Zwalniał grę, bez pomysłu na rozerwanie defensywy city [ 5.5 ]
Carrick - jeszcze w pierwszej połowie wyglądał całkiem dobrze, ale w drugiej zupełnie niewidoczny [ 5.5 ]

Valencia - szarpał z różnym skutkiem [ 6 ]
Park - kupmy w końcu tego skrzydłowego [ 5 ]

Rooney - kolejny raz niestety nie potrafi poderwać drużyny w trudnym momencie. Gdyby wykorzytsał na początku tą setkę...[ 5 ]

Diouf - wtf ? [ 5 ]
Giggs - [5.5]

PS sebos, że niby my jesteśmy grosi niż Milan ? Aż tak źle z nami nie jest :lol:

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
09-01-2010 20:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Birmingham City 1-1 Manchester United (09.01.2010) - michal85 - 09-01-2010 20:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości