Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Birmingham City 1-1 Manchester United (09.01.2010)
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #36
Re: PL: Birmingham City 1-1 Manchester United (09.01.2010)
Jakoś spokojnie przyjąłem ten remis do wiadomości. W tym sezonie EPL jest strasznie wyrównana, dlatego nie zdziwiłem się, gdy w pierwszej połowie po niewykorzystanej setce Rooneya, Birmingham strzeliło nam gola. Setki się wykorzystuje, jak nie to może się to zemścić. do 38' byliśmy zespołem lepszym, ale jak to ostatnio u nas bywa, zabrakło skuteczności. Był moment, że rozgrywaliśmy atak pozycyjny i Carrick podawał do Scholesa, a on nie miał komu zagrać bo nie było żadnego ruchu do piłki, tylko wszyscy stali w miejscu.

Indywidualnie zostało już wszystko napisane, warto jedynie wspomnieć, że na słowa pochwały zasłużyli Kuszczak, Evra, Valencia i Carrick. Mam nadzieję, że czerwona kartka, a w jej konsekwencji odpoczynek, dobrze zrobi Fletcherowi, który ostatnio nie grzeszy formą.

Chłopcy, trzeba się ogarnąć, bo mistrzostwo się oddala!!!


A i jeszcze jedno:

RedLucas napisał(a):Będę brutalny, ale czas starej gwardii już minął. No może Giggsa stać jeszcze na przebłyski, ale Scholesa i Neville'a na pewno nie.

Kolejny już raz w tym sezonie po przegranym/zremisowanym meczu, wypomina się to Neville'owi, który większego wpływu na to spotkanie nie miał.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
10-01-2010 00:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Birmingham City 1-1 Manchester United (09.01.2010) - Czary - 10-01-2010 00:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości