Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Manchester City 2-1 Manchester United (19.01.2010)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #17
Re: CC: Manchester City - Manchester United (19.01.2010; 20:45)
Mecz już za kilka dni. Ciekaw jestem jaki skład Ferguson desygnuje do gry w tym spotkaniu.

Foster
Rafael - Brown - Evans - Fabio
Obertan/Valencia - Gibson - Scholes - Nani
Owen - Welbeck/Diouf


W bramce pewnie wystąpi Foster.

Na prawej obronie Rafael. Gary grał dzisiaj, w dodatku po raz kolejny zaprezentował się bardzo słabo. Po przeciwnej stronie jego brat bliźniak. W środku Brown i Evans, ewentualnie Vidic za któregoś z nich. Chciałbym by zagrał Rio, ale ten mecz będzie dla niego chyba jeszcze za szybko.

Dwójkę środkowych pomocników tworzyć mogą Scholes i Gibson, mam tylko nadzieje, że SAF nie wpadnie na pomysł by znów grać środkiem Anderson-Darron... Skrzydła? Mhmm... Obertan w sumie mógłby sobie zagrać, kiedyś się musi ogrywać. Ewentualnie Antoś. Po przeciwnej stronie Nani. W dzisiejszym spotkaniu pokazał, że potrafi. Jemu potrzebna jest regularna gra, inaczej nigdy nie "zaskoczy"

W ataku Owen, niech sobie w końcu Michael coś pogra. Jego partnerem, któryś z młodych wilków. Chciałbym by w pierwszym składzie wybiegł Danny. W II połowie natomiast chętnie ujrzałbym Dioufa, chciałbym zobaczyć co ten chłopak potrafi.

Jako, że jest to dwumecz, remis czy porażka 1-2 bądź 2-3 nie będzie złym wynikiem.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
16-01-2010 11:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: Manchester City - Manchester United (19.01.2010; 20:45) - Foster - 16-01-2010 11:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości