Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Manchester City 2-1 Manchester United (19.01.2010)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #32
Re: CC: Manchester City - Manchester United (19.01.2010; 20:45)
Im bliżej tego spotkania tym większe mam obawy, bo tak na dobrą sprawę to jak prezentuje się obecnie nasza drużyna? Nie najlepiej, delikatnie mówiąc.
Obrona nie tworzy monolitu, pomoc mało kreatywna- jedynie Carrick trzyma jakoś poziom, prawe skrzydło ok, ale za to z lewym mamy problem. W ataku Berba cały czas męczą go kontuzję, a Roo jakiś taki nieswój.
Nie gramy dobrze w chwili obecnej. Brakuje w naszym zespole stabilności, równej gry przez cały czas. Na chwilę obecną można zaobserwować u nas jedynie pojedyncze mecze, w których potrafimy wygrać pewnie, nie martwiąc się o to kiedy sędzia zakończy spotkanie. Nawet takie Burnley potrafi sprawić nam problemy i mimo zwycięstwa 3:0 nie można być zadowolonym z naszej postawy.
A jak będzie dzisiaj? Ciężko powiedzieć. W głębi serca wierzę, że Diabły zmotywują się i powalczą o korzystny rezultat, a takim niewątpliwie będzie bramkowy remis.
Co do składu to muszę nieco skorygować swój skład, w porównaniu do wcześniejszej wypowiedzi i wydaje mi się, że zobaczymy skład jaki podał Michał tylko z tym zastrzeżeniem, że zamiast Parka będzie Nani- może warto pójść za ciosem i znowu dać mu szansę.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
19-01-2010 10:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: Manchester City - Manchester United (19.01.2010; 20:45) - Lukas - 19-01-2010 10:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 36 gości