Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #109
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Rudii napisał(a):Co do napastników, uważam że Berbatov nie jest dobrym wyjściem. Pewnie wielu z was uzna mnie za świra, ale uzasadnie swoją wypowiedź. Po pierwsze mamy dwóch świetnych napastników. A mianowicie Rooneya i Teveza. Mamy też dobrego zmiennika dla nich, Sahe. Jedyny problem z Francuzem jest taki, że jest wiecznie kontuzjowany. Mamy Ronaldo, który także świetnie potrafi zagrać w przodzie. Wielu z Was pewnie nie pamięta już o naszym zimowym zakupie. Chodzi o Manucho. Póki co gra na wypożyczeniu w Panathinaikosie i spisuje się naprawde bardzo dobrze. Grecka liga nie jest wcale taka słaba, więc coś to znaczy. Pozatym jeśli przyjdzie Berbatov to albo Rooney albo Tevez będzie musiał usiąść na ławce. Można zastosować system rotacji, tak jak to ma miejscie w środku pomocy, ale czy warto wydawać tak duże pieniądze skoro mamy już teraz obsadzony atak?. Ja bym na miejscu Fergusona zainwestował w prawego obrońce. A jak już koniecznie w napastnika, to jakiegoś młodszego, który w przyszłości będzie stanowił o sile Manchesteru United. Ale kto to miałby być? Nie mam propozycji

Wyobraź sobie sytuację, w której Roo i Tevez bądź choć jeden z nich jest kontuzjowany - i już wtedy jest ogromny problem, dlatego mam nadzieję że SAF wreszcie kupi 3 napastnika z prawdziwego zdarzenia.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
14-05-2008 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Oskar - 14-05-2008 21:46

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości