Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Manchester United 3-1 Manchester City (27.01.2010)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #6
Re: CC: Manchester United - Manchester City (27.01.2010; 20:45)
Ciężka sprawa... tu mecz z rywalem zza między, a już w niedziele arcyważny mecz w lidze z Arsenalem. Na całe szczęście Kanonierzy podobnie jak my grają teraz co 3 dni. Dziś odpadli z FA CUP, wprawdzie grali nieco rezerwowym składem, ale np. Fabregas grał od początku. W środku tygodnia grają trudny i ważny mecz z Villa, którego na pewno nie odpuszczą.
Co do spotkania. Bardzo chciałbym byśmy dokopali City i awansowali do finał rozgrywek CC. Jednak dla mnie ważniejsze jest niedzielne spotkanie.
Co do składu:

Mimo, że to CC w bramce pewnie zobaczymy Holendra, choć nie obraziłbym się gdyby naszej bramki w tym meczu strzegł Tomek.
W obronie mam nadzieję, że bez Nevilla. Na prawej ktoś z dwójki Rafael/Brown, ale nie chce mi się wierzyć by SAF znów zaczął wystawiać Wesa na prawej stronie obrony. Po przeciwnej stronie Fabio, chłopak kiedyś musi grać, a Pat w sobotę jakiś taki trochę niemrawy wyglądał. W środku Rio i Evans.
I teraz jest pytanie, jaki systemem zagramy w środę? 4-4-2 czy 4-5-1? Wydaje mi się, że możemy się spodziewać 4-4-2, bo na Emirate w niedziele na pewno zagramy 4-5-1. W drugiej linii na pewno Carrick, Valencia,Giggsa, a kto do nich? Jeśli grać będziemy z jednym napastnikiem to pewnie dojdzie do tej paczki Fletcher i Anderson, a jeśli nie, to może Giggs do środka i Nani na skrzydło?
Z przodu oczywiście Rooney, tylko sam czy z kimś? SAF wystawił w sobotę Berbatova tylko na 15 min. Wydaje mi się, że oszczędzał go na to spotkania, gdyż z Arsenalem Bułgar raczej na pewno zacznie na ławce.

Edwin
Rafael/Brown - Rio - Evans - Fabio
Valencia - Carrick - Fletcher - Giggs
Berbatov - Rooney

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
24-01-2010 20:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: Manchester United - Manchester City (27.01.2010; 20:45) - Foster - 24-01-2010 20:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości