Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Manchester United 3-1 Manchester City (27.01.2010)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #42
Re: CC: Manchester United - Manchester City (27.01.2010; 20:45)
Tak trochę w skrócie, bo nie bardzo mam ochotę na długie pisanie...

W tym meczu byliśmy lepszym zespołem. Dzięki bardzo dobrze grającym środkowym pomocnikom opanowaliśmy środek pola, co było kluczem do sukcesu.
Kibice stworzyli świetną atmosferę na stadionie. Przy pierwszy rożnym, gdy rozległo się głośne United! United! to aż mnie ciarki przeszły przed TV Smile Who's that twat from Argentina było i to wcale nie rzadko.
Bellamy to skurwiel, ale zachowanie zachowanie naszych kibiców było kretyńskie.

Edwin - fenomen! Po raz kolejny bronił bardzo dobrze. Świetna interwencja przy strzale Richardsa. Ten spokój przy grze nogami - nie mam słów.

Rafael - praktycznie w ogóle nie podłączał się do akcji ofensywnych. Jeden poważny błąd gdy zamiast podejść do skrzydłowego cofał się wgłąb pola karnego, Bellamy miał mnóstwo czasu i miejsca by dośrodkować, na szczęście Tevez uderzył niemalże prosto w bramkarza. Ogólnie jednak było dobrze, widać że Rafałek poprawił grę w defensywie

Rio - dobra spotkanie, choć moim zdaniem źle się zachował przy straconej bramce. Wystarczyło agresywniej zaatakować piłkę i byłoby po sprawie.

Evans - znów zaczął grać tak jak należy, a już się zaczynałem o niego martwić.

Evra - Wright-Phillips nie miał najmniejszych szans w pojedynkach z Francuzem. Ładnie podłączał się do akcji ofensywnych, gdyby nie partactwo Rooneya miałby asystę.

Nani - dobre spotkanie, widać, że chłopak wziął się do roboty i przestał kombinować. Często miał przy sobie dwóch graczy drużyny przeciwnej, bo Rafael praktycznie wcale mu nie pomagał. Świetne podanie do Darrena, przy bramce Carricka. Dobre dośrodkowania

Carrick - w pierwszej połowie zagrożenia stwarzaliśmy tylko po jego zagraniach. W drugiej połowie zaliczył asystę i strzelił bramkę. Jak dla mnie jeden z najlepszych. Było kilka niecelnych piłek, ale Michael odwalił wczoraj kawał dobrej roboty. Dla mnie MOTM

Scholes - kolejny bardzo dobry występ naszego weterana. Te jego crossy na skrzydła - miodzio po prostu. Chciałbym by Paul utrzymał taką formę do końca sezonu

Fletcher - niezwykle waleczny. Nie odpuszczał żadnej piłki, podawał, odbierał, biegał - czyli robił wszystko to czego od niego oczekujemy. Darren jak zawsze w najważniejszych meczach nie zawodzi.

Giggs - Ryan ma już swoje lata, nie jest już tak szybki, jednak jest niezwykle sprytnym i inteligentnym zawodnikiem, co pozwala mu łatwo mijać przeciwników. Wczoraj lepsze momenty przeplatał gorszymi.

Rooney - coraz lepiej radzi sobie grając na szpicy. Owszem czasem jeszcze daje ciała w bardzo ważnych momentach m.in. jego beznadziejne podanie do Giggsa zniszczyło dobrą kontrę w pierwszej połowie, w drugiej zaś z 5 metrów nie trafił do bramki. Jego szczęście że zrehabilitował się w 92 min.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
28-01-2010 16:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: Manchester United - Manchester City (27.01.2010; 20:45) - Foster - 28-01-2010 16:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości