Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Manchester United 3-1 Manchester City (27.01.2010)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #44
Re: CC: Manchester United - Manchester City (27.01.2010; 20:45)
Zwycięstwo nad lokalnym rywalem, okraszane dobra grą i awansem do finału CC smakuje wyśmienicie <cwaniak>
Co prawda pierwsza połowa nie byłą porywającym widowiskiem. Na uwagę zasługują niepotrzebne ciągle przerzuty w stronę Roo no i miałem zastrzeżenia do postawy Giggsa, ale za to druga to był już nasz popis.
Środkowi pomocnicy podeszli nieco bardziej do przodu,co przyniosło oczekiwane skutki.

W obronie bardzo dobrze VDS- ta obrona przy strzale Richardsa klasa światowa; skutecznie Rio, Evans oraz Evra, gorzej troszkę młody Rafael, szczególnie jeśli chodzi o defensywę gdzie czasami zostawiał zbyt dużo wolnego miejsca graczom City.

Doskonale spisali się zarówno Carrick i Scholes w środku pola, poprawnie ale bez błysku Fletcher. Giggs po pierwszej części spotkania słabiutko, ale za to w drugiej pokazał klasę- kilka świetnych podań utkwiło mi w pamięci.Po raz kolejny dobre spotkanie Naniego- może nie był na pierwszym planie ale swoją pracę wykonał solidnie.

W ataku po raz kolejny bardzo dobrze Roo aczkolwiek powinien strzelić 2 bramki.

Brawa również dla kibiców- spisali się Smile

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
28-01-2010 21:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: Manchester United - Manchester City (27.01.2010; 20:45) - Lukas - 28-01-2010 21:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości