Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 5-0 Portsmouth (06.02.2010)
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #10
Re: PL: Manchester United - Portsmouth (06.02.2010; 16:00)
ryszard napisał(a):Obecnie każdy mecz jest na wagę złota.

Ciężko jest mi się nie zgodzić, gdyż trzeba korzystać z tego, iż drużyna jest w sztosie. Wystawić podstawową jedenastkę od pierwszej minuty, jedyne co to zmienić Parka na Berbę/Owena i grać na maximum możliwości. Ja wciąż przypominam sobie jak Chelsea zremisowała u siebie z Evertonem i pomimo tego, że mielismy złotą szanse, zeby przeskoczyc ich w tabeli, przegraliśmy z Aston Villą. Oczywiście, poziom tych dwóch drużyn jest zgoła odmienny, ale chodzi o to, żebyśmy zaczęli konsekwentnie wykorzystywać słabości przeciwników. Nie czarujmy się, Chelsea gra dobrze, ale nie jest to poziom mistrza Anglii. Nie przypominam sobie w ostatnich sezonach, żeby drużyny walczące o mistrzostwo popełniały aż tyle wpadek na ich drodze po trofeum EPL. Dobrze byłoby szybko strzelić bramkę, dołożyć drugą i wtedy spokojnie zmienić Roo,Naniego, czy Fletcha. Jak wygramy to czeka nas pełne nadziei oczekiwanie na wynik ze Stamford. Mam wrażenie, że podrażniliśmy nieco ambicje Kanonierów i będą chcieli za wszelką cenę sie odkuć właśnie w starciu z Chelsea.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
03-02-2010 17:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Portsmouth (06.02.2010; 16:00) - truered - 03-02-2010 17:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości