Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: AC Milan 2-3 Manchester United (16.02.2010)
BartMan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #29
Re: CL: AC Milan - Manchester United (16.02.2010; 20:45)
marouane- na stronie acmilan.it jest wystko wyjasnione, ale tak w skrocie: sprzedaz biletow dzieli sie na trzy etapy:
1. posiadacze abonamento w pierwszej kolejnosci (ok.40 tys biletow)
2.posiadacze karty Cuore Rossonero (kolejne ok. 30 tys)
3. tzw. sprzedaz wolna czyli cala reszta ludu, ktory nie legitymuje sie zadna z ww. kart. (m.in. ja)

sprzedaz wolna rozpoczyna sie przewaznie dwa tygodnie przed meczem i trwa do wyczerpania biletow.
Tym razem zaczela sie 1 lutego i potrwa az do wtorku 16 lutego czyli do dnia meczu.
Kazdego dnia wypuszczana jest okreslona ilosc biletow na rozne sektory.
Ja, oprocz swojego biletu kupilem dwa dla dziewczyny i znajomego w drugim dniu sprzedazy tj. 2 lutego w banku Intesa San Paolo. Bilety rozchodza sie w ciagu godziny od otwarcia banku czyli ok. 9:30 - 10:00 biletow juz nie ma.
Jeden bilet kosztowal mnie 55euro (drugi pierscien, sektor czerwony nr. 231). Cena bardzo przyzwoita jak na tak dobre miejsce. Rok temu na inter zaplacilem 90 euro za jeden (pierwszy sektor pomaranczowy, na wysokosci bramki), a dwa lata temu na milan 55euro, ale miejsce mialem w pierwszym sektorze za bramka.
Wg. mnie biletow moze juz nie byc w bankach i jedyny sposob to kontakt z osobami prywatnymi ktore zakupily bilety w celu ich odsprzedania za wieksza (nawet dwu, trzy krotnie) cene.
09-02-2010 13:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: AC Milan - Manchester United (16.02.2010; 20:45) - BartMan - 09-02-2010 13:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości