Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: AC Milan 2-3 Manchester United (16.02.2010)
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #52
Re: CL: AC Milan 2-3 Manchester United (16.02.2010)
Który to już raz w tym sezonie przychodzi nam pisać znamienne słowa "wynik lepszy od gry". Cóż, tak słabo grającej obrony United to dawno nie wiedziałem. I to nie tylko kwestia tego, że kręcili nami jak chcieli, ale głównie mam na myśli masę głupich błędów, które mogły nas kosztować 2-3 bramki. Nie wiem ile razy straciliśmy piłkę przy próbach podania do środka pola, ale chyba w całym sezonie razem wziętym nie popełniali tylu błędów. Pozostaje odpowiedzieć na pytanie, czy była to wina stresu, braku zrozumienia pomiędzy Evansem, Rio i resztą, czy może jakiś inne czynniki o tym decydowały. Jedno jest pewne - tak grać nie można. Przynajmniej nie na takim poziomie rozgrywek.

Ogólnie to na wyróżnienie zasługują niewątpliwie 4 piłkarze: VDS (kilka świetnych interwencji), Valencia (znacznie ożywił grę, nie wspominając o asyście na 2-1), Fletcher (przepiękna asysta na 3-1: bardzo podobna do tego, co zrobił Rooney w meczu z Interem, podając Ronaldo na 2-0) i Rooney (kolejne bramki z główki...gdyby jeszcze popracował nad celnością strzałów nogą...).

Szkoda kilku rzeczy. Po 1. głupio straconej drugiej bramki. Kontrolowaliśmy mecz z wyraźnie podłamanym Milanem i zamiast poszukać ciosu ostatecznego w postaci czwartej bramki, tracimy bramkę, która nie tylko daje nadzieję przeciwnikowi na remis, ale pozbawia nas niesamowitego komfortu w rewanżu. Nie mam zamiaru psioczyć na wynik, bo ten jest świetny (kto z nas nie wziąłby remisu bramkowego w ciemno, nie mówiąc o wygranej?), jednak jest poczucie goryczy, gdyż każdy wie, że mogło być lepiej. Po 2. czerwień Carricka. Nie wiem dokładnie za co dostał tę drugą żółtą kartkę. Musiał chyba ją otrzymać za wykopanie piłki, bo faulował Evra. Nie zmienia to jednak faktu, że jego brak w rewanżu może być bolesny (tfu, tfu). Nie pozostaje nic innego, jak danie szansy w najbliższych dniach Andersonowi, żeby nabrał formy przed rewanżem, bo to pewnie on zastąpi Anglika.

Mam mieszane uczucia, głównie przez tę drugą bramkę i słaby styl gry. Mam jedynie nadzieję, że w weekend powrócimy do efektywnej i efektownego futbolu, a rewanż na OT będzie jedynie formalnością.
16-02-2010 23:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: AC Milan 2-3 Manchester United (16.02.2010) - ryszard - 16-02-2010 23:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości