Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 4-0 AC Milan (10.03.2010)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
Do rewanżowego spotkaniu zostały jeszcze 3 tygodnie. Mam nadzieję, iż do tego czasu Vidic wróci do pełnej sprawności. Ferguson mówił, że Serb trenuje już od 10 dni, więc wydaje mi się, że na mecz na Old Trafford będzie już gotowy. Oczywiście ma zagrać pod warunkiem, że przed tym występem rozegra jedno czy dwa spotkania w lidze.
Spory problem stanowić dla nas będzie absencja Carricka. Michael wprowadza wiele spokoju, do tego zawsze świetnie pracuje w defensywie. Moim zdaniem gra trójką Giggs, Scholes, Fletcher nie jest dobrym pomysłem. Ryan czy Paul nie pracują w obronie jak Carrick, dlatego też uważam, że w tym meczu powinien zagrać Anderson. Młody gra dobrze w obronie, a do tego dużo biega, takiego zawodnika w tym meczu będziemy potrzebować.
Co ważne, musimy wystawić skrzydłowych, którzy będą wspomagać naszych bocznych obrońców. Dlatego też uważam, że na skrzydłach powinni zagrać Valencia i Park. Można by też wystawić Rooneya na skrzydle, jednak byłoby to głupie posunięcie, gdyż ktoś bramki strzelać musi.

Edwin
Rafael - Rio - Vidic/Evans - Evra
Valencia - Fletcher - Scholes - Anderson - Park
Rooney


Na chwile obecną nie widzę innego wyjścia.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
17-02-2010 14:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45) - Foster - 17-02-2010 14:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości