Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1277
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Wydaje mi się, że powinniśmy rozejrzeć się za jakimś konkretnym skrzydłowym, który polepszy naszą grę.
Mimo spore sympatii dla Parka, uważam że czas powoli się żegnać. Ji-Sung nie jest złym zawodnikiem, jego przyzwoitość często nie starcza.
Obertan na chwile obecną nie nadaje się do pierwszego składu i wydaje mi się, że jego kariera potoczy się podobnie jak kariera Tosica.
Giggs już nie jest pierwszej młodości, poza tym Ryan lepiej prezentuje się w środku niż na skrzydle.

Tak więc zostaje Valencia i Nani, który wciąż jest wielką niewiadomą. Po sezonie wróci do nas Cleverley, któremu należałoby dać szansę, tylko czy Tom jest już na tyle dobry by regularnie grać w pierwszym składzie?

Milner, Young - na chwilę obecną mam dwóch kandydatów, którzy stanowiliby wzmocnienie. James byłby dobrym zakupem, gdyż z powodzeniem może grać również w środku.
Nie chce żadnych wynalazków typu Di Maria czy inne Sanchezy. Chce zawodnika ogranego w Anglii, który nas wzmocni.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
20-02-2010 19:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 20-02-2010 19:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości