Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 4-0 AC Milan (10.03.2010)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #45
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
Od momentu kiedy wygraliśmy na San Siro entuzjazm odnośnie jutrzejszego spotkania mnie gdzieś opuszcza. Nie wiem dokładnie z czego to wynika, czy przez to, że czytam różne teksty i dość często znajduje opinie, że Milan jest w stanie wyeliminować Manchester, czy przez to, że Mediolańczycy prezentują się ostatnio dobrze, a może to po prostu zwykłe zdenerwowanie :roll:

W każdym bądź razie to Diabły muszą jutro awansować. Pocieszające jest to, że to Milan musi strzelić 2 bramki i nie stracić żadnej by awansować dalej. Wiadomo, że najlepiej byłoby gdybyśmy to my strzelili pierwsi bramkę- wtedy już nie byłoby tej nerwówki w końcówce, która nam często towarzyszy w ważnych spotkaniach.

Co do składu w związku z tym, że Roo jest gotowy do gry to wyjdziemy zapewne 451. Obrona i atak to wiadome kto. Zagadką jest natomiast linia pomocy: z racji tego, że nie może grać Carrick to wyjdziemy pewnie tak jak przedstawił to kolega wyżej, ale z tym zastrzeżeniem, że zamiast Giggsa będzie Nani- mam nadzieję, że z początkiem spotkania wróci mu forma sprzed kilku tygodni Tongue A tak szczerze, to nie jestem przekonany czy Ryan będzie gotowy już na grę od początkowych minut.

Mam nadzieję, że piłkarze wyciągnęli wnioski z pierwszej połowy w pierwszym meczu i taka sytuacja się więcej nie powtórzy- bo wtedy chyba coś czuwało nad nami, że nie straciliśmy więcej bramek. Trzeba odegrać się za wcześniejsze niepowodzenia z tą drużyną i pokazać że jesteśmy obecnie lepsi. :twisted:

BTW Miło będzie zobaczyć Beckhama znowu na Old Trafford- szkoda tylko, że nie będzie w tej drużynie co powinien.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
09-03-2010 23:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45) - Lukas - 09-03-2010 23:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości