Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 4-0 AC Milan (10.03.2010)
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #51
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45)
Magiczny wieczór. Magiczny mecz. Magiczny wynik.

Świetnie, zlaliśmy ich jak niedoświadczonych uczniaków, a przecież to o Milanie mówi się jako zespole, który ma tą zaletę.

Duma mnie rozpiera jak huj. I znowu Gary podbudował mnie swoją postawą. Agresywnie, o krok przed Ronaldinho czy innym grajkiem, no i ładna asysta. Po prostu szok.

michal85 napisał(a):Neville - kolejny bardzo udany występ. Co niektórzy odsyłali go już kilka miesięcy temu do domu spokojnej starości, a tymczasem Gaz znowu pokazał charakter [ 7 ]
Ale dziwisz się temu ? To była katorgia obserwując co Neville wyczyniał na boisku. W tym sezonie jest lepiej, w końcu w minionym dopiero co wrócił do składu.Ostatnio w końcu coś zaczął grać. Nie zapominajmy, że w obecnych rozgrywkach także miewał słabe momenty.

Tylko te urazy. Zaraz znowu się jakiś trafi i zanim Gaz odnajdzie odpowiednią dyspozycję, to skończy się sezon.

michal85 napisał(a):Nani - efektywny [ 7 ]
Słaby ?

Nie rozumiem za co ta siódemka, nie rozumiem jak można niżej ocenić występ Valenci. Fajna asysta, a tak to nic poza tym. Nie stwarzał zagrożenia strzałem, podaniem, indywidualną akcją, rozegraniem ( z czasem groźniejszy, gdy Milan coraz bardziej musiał ryzykować ), zostawiał swoją stronę, przez co milaniści mieli swobodę. Jak już dryblował to tak, że... Że nic. Taki Antonio mi się o wiele bardziej podobał.
11-03-2010 00:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United - AC Milan (10.03.2010; 20:45) - Kwas - 11-03-2010 00:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości