Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 Fulham (14.03.2010)
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #10
Re: PL: Manchester United - Fulham (14.03.2010; 14:30)
Zwycięstwo, 3 punkty, innego wyjścia nie widzę. Dlaczego? Po pierwsze nasza ekipa osiągnęła wysoką formę o czym świadczy chociażby rozbicie w puch Milanu i umiejętnie wypunktowanie Wolves. Dysponujemy najsilniejszym możliwym składem, nasza defensywa w końcu stanowi monolit, co zawdzięczamy powrotom Vidica i Ferdinanda. Po drugie, każdy marzy o rewanżu po upokorzeniu, jakiego doznaliśmy na Craven Cottage.

Van der Sar - Neville, Ferdinand, Vidic, Evra - Nani, Fletcher, Carrick, Park - Berbatow Rooney.

Taki oto skład przewiduję. Obrona klasycznie, sądzę, iż Gary będzie gotów do gry w niedzielę, skoro w środę zszedł z boiska przed czasem. W drugiej linii wprowadziłbym kilka zmian. Mianowicie, dałbym odpocząć Valencii, a na prawej flance postawił na Naniego, który na tej pozycji gra najlepiej. W centrali niezmordowany Darren i Carrick, którego zabrakło w batalii z Milanem. Na lewym skrzydle świetny ostatnimi czasy Park. Chętnie zobaczyłbym nas w ustawieniu 4-4-2, stąd myśl, aby obok Wayne'a wystawić Dimitara. Nie ucierpimy przez to, ba! Nasze akcje mogą tylko zyskać na rozmachu i nieprzewidywalności.

Gdybyśmy dali radę już po przerwie prowadzić dość wysoko zdjąłbym Evrę, Fletchera i Wazzę. W ich miejsce rzuciłbym np. Rafaela, Gibsona i Dioufa. Nie ma sensu się przemęczać, w końcu w następną niedzielę gramy z Liverpoolem, a ten mecz wygrać musimy. Jestem pewny, że Ferguson nas zaskoczy, jak to się już niejednokrotnie zdarzało. Mam gdzieś, czy wyjdziemy 4-4-2, 4-5-1, czy 8-1-1. Chcę mieć po tym spotkaniu 3 punkty w kieszeni i nic więcej mnie nie interesuje.

MUFC!

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
13-03-2010 16:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Fulham (14.03.2010; 14:30) - Szymcio - 13-03-2010 16:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości