Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Liverpool (21.03.2010)
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #11
Re: PL: Manchester United - Liverpool (21.03.2010; 14:30)
Jeden z ważniejszych (przynajmniej dla mnie) meczy w tym sezonie. Nie możemy sobie pozwolić na 4 przegraną z rzędu. Nawet remis nie powinien wchodzić w rachubę. Jesteśmy w formie, chłopcy są świetnie zmotywowani i żądni zemsty. Trzeba zagrać maksymalnie skoncentrowanym i włożyć w ten mecz wiele zdrowia.

Van der Sar
Neville - Ferdinand - Vidic - Evra
Valencia - Carrick - Scholes - Fletcher - Park
Rooney


Na bramce na pewno zagra Van der Sar.
W obronie trójka pewniaków i niewiadoma na prawej obronie. Rafael czy Neville? I jeden i drugi prezentował się ostatnio ładnie, ale wydaję mi się, że bardziej się przyda doświadczenie Gaza.
Trzeba zagrać 451 z trójką w środku: Carrick - Flecza - Scholes. Taki środek potrafi zdominować każdą drużynę i mam nadzieję, że jutro nie będzie inaczej. Na skrzydłach pewniakiem wydaje się być występ Parka. Na prawej stronie chętnie zobaczyłbym Antka, który ostatnio formą nie grzeszył, ale wydaje mi się, że Insua mógłby mieć z nim problemy. Jakby nie szło to zawsze Nani mógłby wejść w drugiej połowie, a możliwe że i Giggs zasiądzie na ławce rezerwowych.
Jako nasz jedyny napastnik wyjdzie Rooney. Jest obecnie w wyśmienitej formie i to w nim pokładam największe nadzieje. Niech wreszcie ukłuje Liverpool!!!

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
20-03-2010 16:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Liverpool (21.03.2010; 14:30) - Czary - 20-03-2010 16:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości