Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Liverpool (21.03.2010)
MaciO Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 0
Post: #12
Re: PL: Manchester United - Liverpool (21.03.2010; 14:30)
Wiec może teraz ja napisze coś od siebie. Jutro czeka nas arcy ważny mecz (szczególnie dla mnie bo kumpel jest za Liverpoolem) nasi zawodnicy graja teraz bardzo dobrze to co grali z Milanem to jak dla mnie była "poezja" sama w sobie i nie można się z tym zgodzić. z Fulham już była tak sobie gdyby nie fatalne zachowanie Bobiego Zamory nie wiem jak by nasze diabły grały lecz zwycięzców się nie sadzi i już. Teraz mecz z Liverpoolem a zaraz po ty meczu drugi arcy ważny mecz z Chelsea Londyn ja bym chciał żeby było jak zawsze czyli Chelsea przyjeżdża do nas i przegrywa na Old Trafford. Czas na skład jaki ja obstawiam na jutrzejszy mecz :

Van Der Sar
Neville - Ferdinand - Vidic - Evra
Valencia - Fletcher - Scholes - Nani
Rooney - Berbatov


O to mój skład na ten jutrzejszy mecz. Ustawienie 1-4-4-2 myślę że Ferguson nie ustawi samego Rooney w ataku bo to źle nam wychodzi jak on sam gra lepiej jak by miał kogoś po swojej lewej lub prawej stronie. Nie zmordowany w tym sezonie i jak najlepszy obrońca w naszych szeregach czyli Patris Evra 41 meczy rozegranych w tym sezonie mówi samo za siebie jak ten zawodnik jest dla nas ważny, skrzydła Valencia Nani moim zdanie jest to najlepsze rozwiązanie na jutrzejszy mecz. I to chyba tyle dziękuje za uwagę i żeby nasze kochanie Diabełki jutro wygrały

Glory Glory Man United do zobaczenia w EFC jutro w Krakowie Smile
20-03-2010 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Liverpool (21.03.2010; 14:30) - MaciO - 20-03-2010 22:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości