Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Bayern Monachium 2-1 Manchester United (30.03.2010)
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #10
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010; 20:45)
Foster napisał(a):Daniel van Buyten - wysoki obrońca, na którego trzeba uważać przy stałych fragmentach gry. Belg jest wolnym obrońcą, także trzeba to wykorzystać. Lubi popełniać proste błędy.
Z tego co się orientuję, van Buyten w tym sezonie prezentuje się naprawdę dobrze.

Foster napisał(a):Ferguson ostatnio mówił, że na Allianz Arena będziemy atakować, więc możliwe, że zagramy 4-4-2.
Przecież tak jak wspomniał pan opticum, można zagrać ofensywnie z jednym napastnikiem . Nie przywiązujmy aż tak dużej wagi do systemów, bo mówimy tu o atakowaniu rywala, a nie o dominacji środka pola, czy bardziej skomasowanej defensywie.

Jeszcze o Bayernie. Brałbym pod uwagę opcję z Pranjiciem jako partnerem van Bommela w środku.
Van Gaal może przecież wymyślić jeszcze coś takiego: Chorwat w miejsce Robbena i wtedy Müller do ataku z Oliciem. Różnie to może być. Bo i do Ukraińca, i do byłego gracza Heerenvenn szkoleniowiec bawarczyków zbytniego zaufania nie ma. Praktycznie od dawna jeśli idzie o drugą linię stawiał na tych samych piłkarzy i teraz naprawdę nie wiadomo na co się zdecyduje, bo wypadły mu aż dwa puzzle z czteroosobowej układanki.

Właśnie, czteroosobowej. Nikt nie bierze pod uwagę zmiany ustawienia przez Niemców na 4-5-1 i ja także sobie tego nie wyobrażam.

My, jak to my w Champions League, 4-5-1 i jazda.

VDS - Rafael, Ferdinand, Vidić, Evra - Fletcher, Carrick, Park, Nani - Rooney.

Można się kłócić o rolę Parka, czy powinien wystąpić na skrzydle i biegać za Holenderskim skrzydłowym (o ile oczywiście wystąpi), czy zagrać tak jak z Milanem. Ja osobiście bez względu na to czy Robben zagra, czy nie widziałbym Koreańczyka na środku, bo Nani jest niezbędny w Monachium. Chyba, że wystąpiłby zamiast Valenci, czego także nie biorę pod uwagę.

Tyle ode mnie.
28-03-2010 18:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010; 20:45) - Kwas - 28-03-2010 18:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości