Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Bayern Monachium 2-1 Manchester United (30.03.2010)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #21
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010; 20:45)
Kwas napisał(a):Z tego co się orientuję, van Buyten w tym sezonie prezentuje się naprawdę dobrze.
No to źle się orientujesz. Belg popełni już w tym sezonie sporo prostych błędów, po których padały bramki.

Jak się okazuje Arjen Robben i Mario Gomez będą do dyspozycji trenera niemieckiej drużyny na wtorkowe spotkanie.

Edwin
Rafael - Rio - Vidic - Evra
Valencia/Nani - Carrick - Scholes/Giggs - Fletcher - Park
Rooney

Jak już pisałem Robben jednak zagra, dlatego uważam, że na lewym skrzydle musi zagrać Park. Oczywiście dobrze dysponowany Evra powinien sobie z Holendrem poradzić, jednak jedna osoba do pomocy z pewnością będzie mile widziana. Nie wiem tylko kto powinien zagrać na prawym skrzydle. Szkoda sadzać Naniego bądź Antka na ławkę, no ale cóż... Osobiście skłaniam się ku temu by to Portugalczyk wyszedł w pierwszym składzie. Jak coś pójdzie nie tak, to w drugiej połowie Antek na boisko i po sprawie.
Na temat obrony, środka pomocy i szpicy nie ma co dyskutować, bo takie zestawienie wydaje się niemal pewne - po prostu nie mamy innego wyjścia.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
29-03-2010 17:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010; 20:45) - Foster - 29-03-2010 17:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości