Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Bayern Monachium 2-1 Manchester United (30.03.2010)
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #34
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010)
Bayern 2:1 United
77'Ribery 2' Rooney
90+2 Olic
Niestety, ale zasłużenie przegraliśmy ten mecz. Cała nasza drużyna, z wyjątkiem van der Saara zagrała słabiutko. Zaczęło się tak pięknie, a skończyło się na udanym rewanżu Bayernu za finał LM...
Piłkarze z Monachium cały czas atakowali, a my broniliśmy się praktycznie tylko bezsensownymi wybiciami jak najdalej od bramki. Jeżeli już udało się wyprowadzić piłkę z pola karnego to od razu, beznadziejnym podaniem pozbywaliśmy się piłki na rzecz Bawarczyków.
Nie chcę wystawiać ocen, bo kanał strasznie mi się ciął i nie widziałem wielu akcji, ale z tego, co udało mi się wychwycić, to całą pomoc zagrała beznadziejnie. W dzisiejszym spotkaniu nie popisał się również Rooney marnując sporo dogodnych sytuacji.
Ostatnia bramka była jakaś dziwna. Gdy Wayne stracił piłkę zaczął skakać i krzyczeć, jakby miał pretensje do arbitra. Później poszła kontra i Olic, w dziecinnie łatwy sposób obiegł naszą defensywę pokonując van der Saara. Na takim poziomie takie coś nie powinno się zdarzyć.

Na szczęście jest jeszcze rewanż i trzeba mieć nadzieję, że na Old Trafford będziemy w stanie wygrać choć 1:0. Należy też pamiętać, że w sobotę gramy z Chelsea i nie chciałbym widzieć tak grających Diabłów :cry:
30-03-2010 21:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010) - Matti888 - 30-03-2010 21:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości