Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Bayern Monachium 2-1 Manchester United (30.03.2010)
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #62
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010)
A co, mają powiedzieć, że nie wierzą w awans? Pytają ich, to odpowiadają, proste. Wkurwiłbym się, jakby zaczęli mówić o zimnym prysznicu, który się przyda, bo to jeden z najbardziej zjebanych, wytartych, gównianych sloganów jakie istnieją w piłce nożnej. Tak samo jak tekst o suszarce, który pojawia się po każdym słabszym spotkaniu. Jakby sir Alex po meczu w Monachium miał każdemu, oprócz Edwina (i może Rooney`a) zrobić suszarę, to jebnąłby na zawał.

Szkoda, że Rooney odpadł, teraz trzeba trzymać kciuki za Bułgara. Może to będzie BerbatimeWink. Jeśli będzie grał od początku, myślę że pokaże coś więcej, bo jak wchodzi z ławki to za wiele pożytku z niego nie ma. Ale żadna zmiana nie była wczoraj zmianą na plus. Powinniśmy byli wyżej wziąć w dupę, ale albo zawodzili gracze Bayernu, albo na posterunku był Edwin. Obie braki były takie z dupy, myślę że na Old Trafford będzie więcej zaangażowania i koncentracji. Nie takie straty się odrabiało.
Chociaż, to że wróci Robben, a odpada Rooney, jest trochę straszne. Sad

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
31-03-2010 17:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Bayern Monachium - Manchester United (30.03.2010) - panopticum - 31-03-2010 17:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości