Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Hotwarty Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 0
Post: #232
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
O odejściu Berbatova to ja nawet nie chce słyszeć.

No chyba że ktoś zna konkretnego zawodnika za rozsądne pieniądze, dałby sobie radę w tak trudnej lidze jak Premier League, który nie będzie kaprysił gdy posiedzi trochę na ławce ( w systemie 433/451 jako zmiennik Roo) i przy tym będzie nam gwarantował większą liczbę bramek i asyst w sezonie.
Poza tym, teraz nikt nam za Bułgara nie da nawet 1/3 z tego co sami zapłaciliśmy Kogutom.

A jak jeszcze pomyśle, że mielibyśmy zamienić Berbe na tę popierdółkę z Madrytu to mi się robi ciemno przed oczami... :/

Jeśli już mamy kogoś pożegnać to w pierwszej kolejności Andersona. Ja wiem, że wesoły i sympatyczny chłopak, ale co on wnosi do naszej gry?

Co do Carricka to jestem trochę rozdarty i nie wiem, co SAF powinien z nim zrobić. W tym sezonie, oprócz paru pierwszych tygodni 2010 roku, grał dużo poniżej oczekiwań, ale gdy jest w formie to wnosi bardzo dużo do naszej gry, będąc często niedocenionym. Tylko właśnie z tą formą jest problem ostatnio. Więc jeśli już miałby odejść, to w jego miejsce musiałby przyjść naprawdę wartościowy zawodnik.
10-05-2010 16:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów? - Hotwarty - 10-05-2010 16:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości