Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Syriusz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #237
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
O moje zdolności operowania na liczbach raczej się nie martwię.

Ma duże znaczenie ile kosztował i po co przyszedł.
Fakt jest taki, że gracz za 30 baniek który miał być wzmocnieniem jest tylko uzupełnieniem składu. To za mało, nie spełnił oczekiwań i tyle.
Nie zamierzam krytykować SAFa nawet, jak go sprzeda za 10. Bo wartość transferu to nie tylko suma odstępnego czy tygodniówka. To także wkład w sukces sportowy i marketingowy klubu - to pierwsze Berba ma na przeciętnym poziomie, to drugie - na fatalnym, bo jest bardzo nielubianym graczem.


Nie wiem i nie obchodzi mnie więc za ile go sprzedamy, dla mnie i 15 baniek będzie dobre - wystarczy potem wsłaściwie wykorzystać te kase i tyle.

Co do statystyk to daruj sobie, Zlatan ma 16 goli i 7 asyst a cała Europa mówi, że to transfer nieudany. Nie tylko biorąc pod uwagę kase, ale także jego umiejętnosci jakie prezentował, oczekiwania których nie spełnił i niedopasowanie do stylu nowego klubu.
U nas Bernatov postrzegany jest podobnie.

Co do Anelki, to jest to zawodnik 2 razy bardziej przydatny klubowi w tym sezonie, który przede wszystkim jednak nigdy nie był typowym snajperem a w tym sezonie to gra w zasadzie jako taki mediapunta albo na prawym skrzydle - dlatego nie ma porywających statystyk.
I przychodził za dużo mniejszą kasą, z dużo mniejszymi oczekiwaniami - które w pełni spełnił.
12-05-2010 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów? - Syriusz - 12-05-2010 09:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości