Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #432
Re: Transfery rywali w Premier League
To radzę podszkolić angielski. Chodź z drugiej strony redaktorzy poważnego serwisu nie powinni pisać głupot. Devilpage jako źródło podaje goal.com, a w artykule na tej stronie nie ma żadnego potwierdzenia, ani ze strony Cole'a, ani ze strony Wengera. Chyba, że jestem aż tak pijany, że gdzieś mi wzrok ucieka. Mimo to, nie potrafię dostrzec żadnych cytatów. Wszędzie tylko; goal.com understands...

W ostatnich dniach Cole powiedział oficjalnie, że:
Cytat:- Teraz skupiam się wyłącznie na mistrzostwach świata. Sprawy związane z transferami zostawiam swojemu agentowi. W tej chwili chcę tylko dobrze trenować, dobrze grać i na tym koncentruję swoją uwagę. Sprawa mojej przyszłości klubowej to opowieść na inny dzień.

Dlatego proponuję wstrzymać się z werdyktami, bo póki co informację o przejściu Cole'a do Arsenalu podał tylko portal goal.com, który (o czym bardziej obeznani w tym światku ludzie doskonale wiedzą) nie jest zbyt wiarygodnym serwisem. Oczywiście nie przeczę, że mogli dojść do pewnych informacji i rzeczywiście Cole dogadał się z Arsenalem. Różnie może być. Jednak na tę chwilę piłkarz powiedział, że po mistrzostwach świata pomyśli nad swoją przyszłością, a sam Wenger przyznał jedynie, że Cole jest dobrym piłkarzem itp. Nic konkretnego. Dlatego apeluję, żeby po przeczytaniu artykułu na devilpage, wejść również na inne serwisy o United i samemu stwierdzić, czy informacje są rzeczywiście wiarygodne.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
10-06-2010 22:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League - R.A.B. - 02-02-2009, 19:23
Transfery na ostatnią chwilę - Miko - 01-09-2009, 12:57
Re: Transfery rywali w Premier League - mucha - 10-06-2010 22:29
Re: Newsy piłkarskie - Jaroldz - 30-12-2010, 10:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 38 gości