Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #131
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
sebos_krk napisał(a):Właśnie ktoś taki umiejący sam, jedną akcją rozstrzygnąć losy spotkania byłby dla United idealny.

Zgadzam się. Na początku sezonu było bardzo emocjonująco, wiele niewykorzystanych sytuacji, również tych 100%. Brakuje nam takiego kogoś, ale na ławkę nie wysłałbym ani Carlosa, ani Wayne'a, znowu 4-3-3 nie pasuje do United. Dlatego jestem dalej tego samego zdania. Potrzebny napastnik: utalentowany, młody i w miarę możliwości Anglik. Oczywiście w pierwszej kolejności trzeba postawić na naszych wypożyczonych zawodników. Nani w następnym sezonie może być w roli takiego jokera, lubi akcje ofensywne.

Wrzutka i wykończenie lewego pomocnika - Parka/Naniego to powinien być plan na kolejny sezon i to powinni ćwiczyć ci zawodnicy w okresie przygotowawczym. Wtedy będziemy oglądać powtórki akcji Scholesa, Browna i Ronaldo z Chelsea.

Co do samego Henry'ego, to jestem pewien, iż nie chciałby grać w trykocie Czerwonych Diabłów. Wspominał w wywiadach przed meczem z Barceloną, że jego marzeniem jest strzelić nam gola, "odegrać się za czasy mojej gry w Arsenalu". Nie ma po co robić sobie nadziei.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
27-05-2008 21:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - paolo - 27-05-2008 21:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 56 gości